facebook instagram

Koupě nemovitosti

Víme o lokalitách v Turecku, kde investovat a dokážeme poradit se správnou koupí. Nyní je pro Turecké nemovitosti investiční boom, protože je vysoké zhodnocení z rostoucích cen nemovitostí a pronájmu.

Hledáte investiční příležitost?

Pro investory je nákup nemovitostí součást portfolia, kde investují, proto nebudeme vysvětlovat důležitost diverzifikace investičního portfolia nebo proč a jak velkou součást tvoří nemovitosti. Soustřeďme se na lokalitu a tou je právě Turecko. Nákup nemovitosti v Turecku jsou lákavé právě díky vysokému zhodnocení, které aktuálně v České republice nenajdete, protože jsou zde vysoké ceny nemovitostí, které jsou na svém vrcholu. Pro investory je tedy stále zajímavější investice v zahraničních nemovitostech.

Jaké jsou oblíbené investiční lokality v Turecku?

Alanya, Side, Beleek, Antalya, Izmir, Istambul, Kemer a řada dalších, především na pobřeží.

Jaké jsou reality v Turecku vhodné na investici?

Byty Pozemky Bytové domy Rodinné domy Apartmány a vily Developerské projekty Komerční nemovitosti

Jak probíhá nákup nemovitosti?

Proces nákupu nemovitosti v Turecku je mnohem jednodušší, než v milosti. Turecká vláda zjednodušila dostupnost pro zahraniční investory může samotný proces trvat třeba i jen jeden týden..

Jak využít nemovitost v Turecku?

Záleží na typu a lokalitě v Turecku. Oblíbená je lokalita Alanya, které je synonymum pro Tureckou riviéru. Ať už se jedná o byt, vilu nebo dům, tak mate možnost využívat nemovitost na dovolené a nechat zhodnocovat nebo pronajímat. Zajistíme full servis, aby proběhlo vše od nákupu i následná servis s maximální péči a zakládáme se na dobré informovanosti.

Doporučujeme se obrátit na naše specialisty, kontakt:

info@turecko-nemovitosti.cz
+420 603 355 311

nebo nás kontaktujte ve formuláři níže.

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky