facebook instagram

Jak na to

Stránka se připravuje

Jak probíhá prodej nemovitosti?

1

Vyplňte formulář Napište nám své telefonní číslo a e-mailovou adresu, abychom se vám mohli ozvat a probrat detaily vykoupení nemovitosti.

vyplnit formulář

2

Zjistíme cenu nemovitosti Podíváme se, kde přesně se váš dům, chata, pozemek, byt či jiná nemovitost nachází a zjistíme obvyklou cenu v dané lokalitě. Dále zjistíme stav nemovitosti, závazky a jiné břemena.

3

Navrhneme prodejní cenu nemovitosti To vás bude zajímat nejvíce, za jakou cenu můžeme nabídnout odkup nemovitosti.

4

Kompletní servis Prodej nemovitosti může být komplikovaný, a proto vás provedeme od A do Z, krok za krokem, zajistíme právní dokumenty, poradenství a vše, co je třeba k dokončení výkupu nemovitosti a vyplacení smluvené ceny.

Nemovitosti v Turecku

Nabízíme prodej výhodných investičních nemovitostí v Turecku. Poradíme se správným výběrem podle vlastních preferencí. Někdo raději u moře, jiný se zajímá hlavně o bazén a krásné okolí, jiný raději několik bytu v centru města. Reality jsou v Turecku velmi žádané u zahraničních investorů, protože jsou ceny velmi příznivé vzhledem k návratnosti a zhodnocení ceny nemovitosti.

Napiště nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti Orfina consulting, a.s. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky